Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Focus Home Interactive és a Cyanide munkatársai bemutatták a Styx: Shards of Darkness második gameplay trailerét, aminek hála újabb látványos pillanatokat vehetünk szemügyre kis tolvaj goblinunk kalandjáról. A több mint négyperces felvétel három újabb pályát, valamint főhősünk legújabb képességeit, illetve eszközeit mutatja be nekünk látványos formában, kizárólag in-game pillanatok által, amelyeket egyenesen a PS4-es változatból ollóztak ki a készítők.
A Styx: Shards of Darkness várhatóan 2017 márciusában jelenik majd meg PC-re, PS4-re és Xbox One-ra egyaránt, ha pedig már most megtekintenétek belőle némi aktuális látnivalót, az alábbi felvételnél frissebbet keresve se találnátok.
wegh
9 éve, 1 hónapja és 23 órájaJó lesz ez szerintem. A fények nagyon tetszenek benne, hangulatos. 🙂
ryuthestar
9 éve, 1 hónapja és 22 órájaNekem is bejön, nem tűnik rossznak. Hangulata elég pofás, kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz nehéz az MI miatt. Meg hát…”time is money friend” 😄
totyak
9 éve, 4 hete és 14 órájaNem ez lesz a világ legjobb játéka, de egynek bőven elmegy, még számomra is emészthető. Bár az fura, hogy egy ilyen ronda kis lény a főhősünk.