Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Szerencsére nem kell tovább várnunk, hiszen ahogyan azt megígérték, még novemberben el fog rajtolni a Red Dead Online, legalábbis annak béta változata, amivel ki tudják majd magyarázni az olyan jellegű problémákat, mint amik a GTA Online-ban jelentkeztek. Akik az Ultimate Edition kiadásra ruháztak be a Red Dead Redemption 2-ből, azok már holnap, azaz november 27-én nekiállhatnak a vágtázásnak, egészen pontosan 14:30-kor rajtol majd ez a változat.
November 28-án viszont, tehát szerdán, azok számára is elérhetővé válnak az online csataterek, akik már javában nyúzták a szoftvert a megjelenés napján, november 29-én pedig azoknak nyílik meg a többjátékos mód, akik a megjelenés hétvégéjén már játszottak (október 26-29).
Végezetül pedig, november 30-án mindenki elindíthatja a hőn áhított Red Dead Online-t, amiről jelenleg annyi információnk van, hogy egy saját magunk által kreált karakterrel kezdhetünk neki, és a Red Dead Redemption 2 komplett játékterét bejárhatjuk, akár 8 fős bandákban is.
petrovicsz
7 éve, 1 hónapja és 3 heteNa végre! 🙂
fighterlaci
7 éve, 1 hónapja és 3 heteGTA online-t még most is szarrá hekkelik, ha azt nem sikerült ennyi idő alatt megcsinálni, akkor ez a három nap béta nem oszt nem szoroz. 😄
mordorer
7 éve, 1 hónapja és 3 heteAMíg nem lesz PC-n, ennek neki sem állok. 🙁
direktor
7 éve, 1 hónapja és 3 heteItt is potyog majd az égből a pénz? 😄
warriorautobot
7 éve, 1 hónapja és 3 heteValakinek biztos jó lesz, de engem a játék se fogott meg nem hogy az online része.
totyak
7 éve, 1 hónapja és 3 heteVárom majd a véleményeket. Elsőre biztos hanyatt vágódik tőle mindenki, én is így voltam a GTAO-val, aztán egyre laposabb és unalmasabb lett.