Hajlított All in One gépet mutatott be a HP

2015. október 08.
2.8921
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
petike737 profilja, adatai
petike737
Az All in One gépek piaca sokáig beleszürkült a mezőnybe, mostanság azonban a gyártók egyre több fantáziát visznek ebbe a szektorba.
 

A gamer All in One gépek mellett az általános használatra és a munkára készített megoldások terén is egyre színesebb a paletta, a HP pedig nemrég egy újabb friss modellt mutatott be. A hajlított kijelzős HP ENVY otthoni és munkahelyi felhasználásra egyaránt alkalmas, specifikációját tekintve pedig a komolyabb gépek közé tartozik.

A 34 hüvelykes hajlított kijelző ugyanis WQHD (3440 x 1440) felbontást kapott, így multimédiás tartalomfogyasztásra, illetve több ablak egyidejű megjelenítésére tökéletesen alkalmas. A hardveres téren változó a kínálat, Intel Core i5 és i7 is van a palettán, míg a grafikus kártya szerepét akár egy NVIDIA GTX 960 is betöltheti. Persze szép ára is van a modern külsőnek és az elég erős belsőnek, hiszen 1799 dollárnál indul a licit.
4 hozzászólás

totyak

10 éve, 6 hónapja és 22 napja

Azt hiszem le sem kell írnom mit gondolok a hajlított kijelzőkről, mindenki tudja a véleményem. Vajon mennyi idő kell, amíg kitalálják, hogy horizontálisan is meg lehet hajlítani és az még jobb, mert még jobban átlátható lesz a monitor?

válasz erre

WarriorAutobot

10 éve, 6 hónapja és 22 napja

Nagyon tetszetősen néz ki ez a darab.
Szerintem nekem egy ilyen gép is elég lenne játékra úgy se nagyon játszok már PC-n.

válasz erre

Imperator

10 éve, 6 hónapja és 22 napja

Szerintem nagyon jók a hajlított cuccok, csak eléggé elkérik az árát.

válasz erre

kpal

10 éve, 6 hónapja és 22 napja

Ütősen néz ki ezzel a hajlítottal. Bár ez csak marketingfogásnak jó.

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
Botyi profiljamarco profilja