Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Nagyszerű és egyben megnyugtató hírek láttak napvilágot az új God of War kapcsán, Cory Barlog, avagy a Sony Santa Monica kreatív igazgatójának jóvoltából, aki a The Know magazinnak nyilatkozott néhány érdekességet. Emberünk ugyanis az interjúban elárulta, hogy az aktuális epizódot szinte pontosan az a brigád rakja össze, akik az ultrasikeres, még PS2-re megjelent első részért is feleltek korábban, ami önmagában már egy megnyugtató tény.
Cory beszélt továbbá néhány szóban pár konkrétumról is, így megtudtuk, hogy a God of War semmiféle elágazó történettel vagy morális döntésekkel nem rendelkezik majd, mindenki ugyanazt a sztorit élheti át, miközben megjárhatja az északi mitológia mind a 9 világát, és óriási csatákban vehet részt, amelyek részeként egyszerre akár 100 ellenfél is felbukkanhat majd a képernyőn.
kpal
9 éve, 6 hónapja és 3 heteÍgy jó ,nem olyanok akiknek idegen ez a a terep.
vape
9 éve, 6 hónapja és 3 heteEz azért már némi garancia a sikerre!
ryuthestar
9 éve, 6 hónapja és 3 heteSzerintem amúgy is az első rész volt a legjobb, anno ps2n imádtam. De nagyon várom, biztos nem lesz panasz a minőségre. 🙂
totyak
9 éve, 6 hónapja és 3 heteManapság már üdítő, hogy nincs 25 elágazás, ezáltal némi kényszer a többszöri végigjátszásra, ha minden befejezést látni akar az ember.