Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Ubisoft csak néhány napja jelentette be hivatalosan, hogy készül a népszerű Far Cry-sorozat következő epizódja, egy baki következtében viszont máris újabb részletek láttak napvilágot a folytatás kapcsán. A Far Cry 4 az előzetes tervek szerint november 21-én érkezik, a helyszín pedig a Himalája egyik fiktív tartománya, Kyrat lesz. A negyedik rész antagonistája - minő meglepetés - egy helyi zsarnok, az előrendelői oldal idő előtti kiszivárgása azonban újabb részleteket fedett fel a történetről.
A Himalájában elrejtve fekszik Kyrat tartománya, amelyet átitat az erőszak. A játék főszereplője Ajay Ghale, aki anyja utolsó kívánságát teljesítve utazik ide, a háborún és pusztításon kívül azonban nem talál mást.
A készítők egy veszélyes és kiszámíthatatlan nyílt világot ígérnek, amelyben minden pillanat egy önálló történet és minden döntés komoly jelentőséggel bír. Megjelenés idén novemberben várható Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4 és PC platformokra.
totyak
11 éve, 8 hónapja és 1 napjaGondolom ez a homár fazon lesz a főgonosz.
dzani
11 éve, 8 hónapja és 1 napjaSzerintem ez nagy dobás lesz,legalábbis a leírtak alapján,persze azért még majd látjuk hogy alakul a sorsa.Egyébként ha a homi lesz a főboss,vigyorgó pofával lövöm fejbe😄
kpal
11 éve, 8 hónapja és 1 napjaTarajos gonosz XD