Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Rengeteg rajongó reménykedett abban, hogy a Microsofthoz hasonlóan a Sony is bemutatja az idei E3-as konferencián a felturbózott PS4-et, de végül a Neo kódnévre keresztelt projekt távol maradt az expótól. Hogy miért? Erre a kérdésre próbált meg válaszolni nemrégiben Jim Ryan, aki szerint a válasz egyszerűbb, mint gondolnánk, egyszerűen csak egy olyan konferenciát szerettek volna az idei expón, amely tisztán és teljes egészében a videojátékokról szól - aminek részint azért ellentmond a PlayStation VR szerepeltetése.
Jimnek azonban erre is volt magyarázata, elmondása szerint csak akkor és csak úgy van értelme majd bejelenteni a PS4 Neo-t, valamint nyilvánosságra hozni róla az első pontos részleteket, ha azok már véglegesek és valóban megvalósíthatók lesznek. Ha tehát készen állnak majd ők és a masina is a bejelentésre, biztosak lehetünk abban, hogy nem fogják sokáig halogatni a leleplezést!
rdave
9 éve, 7 hónapja és 5 napjaLehet megvárták mit lép az MS, hogy rá tudjanak kontrázni. 😄 Most azt gondolják: „Legerősebb konzol, mi? höhö”
terminator
9 éve, 7 hónapja és 5 napjaAbszolút korrekt elgondolás. Amíg nincs kész, ne is mutogassák.
tommy
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaEgyetértek velük, rDAVE-nek meg igaza van, felmérték a terepet, így lesz igazi alázás majd! 😄
venoman
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaMinek kellett egyáltalán beszélni róla. Gondok vannak a házon belül vagy a fejlesztéssel vagy magával a projektel. A sony ötször meggondolja amit tesz mielőtt kidob egy terméket a piacra. Viszont hamar híresztelésbe fogtak ez ügyben amikor elkezdték ezt a projektet. Ezért látom én így. De viszont okos a sony mert akkor sem fog elhamarkodott termékkel kijönni.
kpal
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaAz biztos a háttérbe gőzerővel megy tesztelése és hamarosan tömeggyártás.
kulacs
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaNekem is ez jutott először az eszembe… 😄 szépen híreszteltek, Microsofttól kierőszakolva, hogy mutassák be az S-t, aztán a reakciók alapján kicsit faragnak még a Neo-n 😄
warriorautobot
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaSzerintem is csak a One S fölé akarják belőni a Neo-t.
Most ugye már nem nehéz hogy tudják hogy mi lesz a One S-ben. 😄
rdave
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaA One S a slim verzió neve.
gokuvsvegita
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaOkosan várnak. 🙁
Az xbox one scorpio fülé akarnak valamit kihozni. 🙂
Az xbox one S az a slim változat, bár arra is azt mondták hogy már ez erősebb, de elhanyagolhatóan.
rdave
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaIlyenkor újratervezik az alaplapot, szóval akár az APU piszkálása nélkül is elérhették, hogy jobb legyen a teljesítmény. Újragondolják, mellé még talán dobnak rá gyorsabb ramot és kész. 😄 Ez csak tipp, de szerintem ennyiről van szó.
movi
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaS, mint Scorpio! Ez nem slim.
rdave
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaS, mint slim! A Microsoft idén kiad egy Xbox One slim verziót, ami hivatalos neve Xbox One S. A scorpio az erősebb One kódneve, de az csak jövő karácsonykor kerül kiadásra és még nincs végleges neve.
totyak
9 éve, 7 hónapja és 4 napjaNAgyjából most már körvonalazódik, hogy a Micro mivel rukkol elő, de nem biztos, hogy erre a Sony még tud reagálni. Áttervezni az egész gépet, vagy akár csak jobb, vagy plusz alkatrészeket beletenni elég nagy költség lenne. Aztán lehet tévedek és tényleg csak kiugrasztották a nyulat a bokorból.