Elégedett a Microsoft az Edge eddigi teljesítményével

2015. szeptember 13.
2.6401
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
petike737 profilja, adatai
petike737
A Microsoft szoftveres sikereiből az Internet Explorer finom szólva sem vette ki a részét, ám a Windows 10 megjelenésével jóval bizakodóbb a vállalat.
 

Az új rendszerrel ugyanis megérkezett a Microsoft Edge, melyről nemrég a vállalat egyik illetékese elárulta, hogy a várakozásoknak megfelelően teljesít. Egy New York-ban tartott konferencián Chris Capossela, a vállalat Marketing-vezetője beszélt az Edge eddigi sikereiről és a következő nagy lépésről.

Az új böngésző már most jobban teljesít, mint tette azt az IE a Windows 8 és a Windows 7 esetében, a riválisokhoz képest azonban még így is nagy a lemaradás. Azt nem szabad elfelejteni, hogy ez Edge kizárólag Windows 10-en érhető el, míg a riválisok számos más rendszeren is jelen vannak. Az Edge október-november környékén kap majd egy nagy frissítést, mellyel elérhetőek lesznek például a kiegészítők, így akkor újabb növekedésre számít a vállalat.
6 hozzászólás

rDAVE

10 éve, 7 hónapja

Marduk írta:
Én ezzel vitatkoznék. Szerintem az IE-től sokkal, de sokkal lassabb.
Szerintem nem vészes. Nem tudom, hogy jobb-e vagy rosszabb, de nincs baj a sebességével nálam. Az IE-t sem dobták ki, szóval addig akár azt is lehet használni (vagy bármi mást röhögő smiley), amíg az Edge nem az igazi.

válasz erre

Marduk

10 éve, 7 hónapja

zender írta:
Nekem amúgy viccen kívül tetszik. Minimalista és rohadt gyors. Nagyon más mint az IE volt.
Én ezzel vitatkoznék. Szerintem az IE-től sokkal, de sokkal lassabb.

válasz erre

zender

10 éve, 7 hónapja

Nekem amúgy viccen kívül tetszik. Minimalista és rohadt gyors. Nagyon más mint az IE volt.

válasz erre

nefaria

10 éve, 7 hónapja

Lassan kéne vele tenni egy próbát, legalább tableten. Mert a 2 gigás wines tabletem haldoklik néha a Chrome-al...

válasz erre

WarriorAutobot

10 éve, 7 hónapja

Mondjuk az IE nagyon jól kezeli a RAM-ot úgyhogy nem rossz használni Win 8 alatt sem.

válasz erre

kpal

10 éve, 7 hónapja

Ennyi év után nehéz visszatérni Ms megoldásra ,de nekem még a külső böngészők a nyerők.

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások