Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Izgalmas részleteket osztott meg a Platinum Games jövőbeni terveiről Atsushi Inaba, avagy a stúdió producere a kiotói BitSummit eseményen, ahol az újságírók kérdéseire válaszolva emberünk elmondta, hogy csapatával egy vadonatúj IP munkálataiba kezdtek bele. Mint Inaba-san elmondta, erről most még nem tud bővebben beszélni nekünk, ellenben annyit azért elárult, hogy nagy dologra készülnek, hiszen a műhöz egy új rendezőt is alkalmaztak, aki oroszlánrészt vállal majd a munkálatokban.
Érdekesség, hogy a producer éppen a tavalyi BitSummit során beszélt arról, hogy mennyire jó lenne egy új IP-n dolgozni, amit úgy tűnik, hogy egy év alatt össze is hoztak, de sajnálatos módon bővebb részletekre nem derült fény róla.
golem
9 éve, 1 hónapja és 3 napjaKíváncsian várom mivel jönnek ki!
totyak
9 éve, 1 hónapja és 3 napjaAkkor mégsem Bayonetta 3, úgy tűnik.
ronalddo
9 éve, 1 hónapja és 3 napjaVárjuk várjuk! 🙂
petrovicsz
9 éve, 1 hónapja és 3 napjaMindegy mit csinálnak csak ilyen nő legyen abban is. 😄
warriorautobot
9 éve, 1 hónapja és 2 napjaPedig lehetne egy Bayonetta 3 is. 😄