EA üzleti jelentés: több mint 11 millió játékosa van a Battlefield-sorozatnak

2016. augusztus 03.
2.6631
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Az Electronic Arts a várakozásoknak megfelelően nyilvánosságra hozta a 2017-es üzleti esztendőhöz kapcsolódó első negyedéves eredményeket, amelyek részeként kiderült, hogy szinte pontosan ugyanúgy 1,2 milliárd dolláros bevétellel számoltak a kérdéses időszakban, mint tavaly.
 

A kiadó szerint a bevételek több mint a fele, mintegy 689 millió dollár részükről már a digitális eladásokból jött be, amiből csak a DLC csomagok és az egyéb extra tartalmak legalább 300 millió dollárt hoztak a konyhára, míg a teljes játékok eladásaiból 137 millió dollárja származott a cégnek.

A jelentésből kiderült, hogy a kiadó legsikeresebb sorozata a Battlefield franchise lett, ami több mint 11,5 millió egyedi játékossal rendelkezik, de a Star Wars: Battlefront sem panaszkodhat, amihez az évek során több mint 6,6 millióan csatlakoztak már.
5 hozzászólás

kpal

9 éve, 7 hónapja és 21 napja

10 eve se volt gond mikor csak szinte az nfsbol eltek...

válasz erre

totyak

9 éve, 7 hónapja és 21 napja

BF sorozat azért elég terjedelmes és "csak" ennyién játsszák? Többre számítottam volna.

válasz erre

WarriorAutobot

9 éve, 7 hónapja és 22 napja

Szép teljesítmény, de a jövőben faragják le a fölösleges DLC-ket és tegyenek a játékba több és normális tartalmat!

válasz erre

Hentes

9 éve, 7 hónapja és 22 napja

Ez vajon mind aktív is? meglepett smiley

válasz erre

Patrik94

9 éve, 7 hónapja és 22 napja

Az szép! SW-re kevesebbet tippelte volna.

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
DNS profiljamarco profiljaBotyi profilja