Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Bár a Darksiders folytatásának bejelentésével egyelőre még adós a THQ brigádja, az már biztos, hogy az Apokalipszis négy lovasának történetét nem kívánja még befejezni a cég, lesz ugyanis Darksiders 2, ezt már korábbról is tudjuk, a csapat elnöke, avagy Danny Bilson viszont most megerősítette számunkra az első részleteket is ezzel kapcsolatban. Állítása szerint a folytatás ugyanakkor játszódik majd, mint a debütáló epizód, ugyanakkor most más szemszögből, egy másik főhőssel éljük át a történetet.
Mivel Apokalipszis csak egyszer lehet, így ésszerű, hogy nem ugyanazt a főhőst választják a folytatásban, mint akivel az első részt átharcoltuk, ugyanakkor túl messzire sem barangol a THQ, lévén a négy lovas közül megmaradt három valamelyikére esik majd a választásuk. Hogy pontosan ki lesz az, azt Danny nem árulta el, annak ellenére sem, hogy ő már biztosan tudja a választ. Ha nem is túl sokkal, egy hajszálnyival közelebb kerültünk a Darksiders 2-höz, ami 2012-nél előbb semmiképpen sem várható a boltok polcaira.