Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Respawn Entertainment csapata már a bejelentéskor tisztázta a rajongókkal, hogy a Titanfall keretein belül elsődlegesen a multiplayer módra szeretnének koncentrálni, de ettől függetlenül is terveznek az alkotáshoz egyjátékos kampányt. Legfrissebb híreink szerint azonban erre egyáltalán nem volt szükség, Vince Zampella, avagy a fejlesztőcsapat társalapítója szerint ugyanis mindössze 2 órás lesz majd a szingli mód, amiből még egyszer ennyit kihozhatunk, ha mindkét frakció oldaláról átéljük a történetet.
Zampella szerint ugyanakkor aggodalomra semmi ok, a Titanfall multiplayer módja ugyanis több százórányi játékidővel kecsegtet majd számunkra, amit ráadásul ingyenes frissítésekkel és DLC csomagokkal kívánnak kibővíteni.
totyak
11 éve, 10 hónapja és 2 heteMivel alapvetően multi játéknak indult, így szerintem nem lehet felróni nekik a rövid single részt.
paulmarlow
11 éve, 10 hónapja és 2 heteBele se kellett volna kezdeni. 😄
kpal
11 éve, 10 hónapja és 2 heteazért kicsit hozzá csaphattak volna 4-5 órát.😄
bvektor
11 éve, 10 hónapja és 2 heteMulti központú játék, a Battlefieldeknek sem sokkal hosszabb, mégis elég jól sikerültek. Szerintem ha a multis játékélmény pótolja ezt, és hosszabb időre leköti az embert akkor ez feledhető.
vendeg
11 éve, 10 hónapja és 2 heteEz nagyon gáz.
ace2
11 éve, 10 hónapja és 1 heteSzerintem a multi kárpótolja azt aki szomorkodna ,hogy csak 2 órás…