A háromfelvonásos destruktív versenyjáték szerelmeseiben ma szenvedélyes lángra kaphat a remény, ugyanis szinte kétségtelen, hogy egy új Carmageddon van születőben, legalábbis ezt sugallja hevesen az a magányos számláló, mely feltűnt a hivatalos weboldalon.
www.carmageddon.com
A visszaszámlálás június 1-jén ér véget, egyelőre pedig nem sok mindent tudunk érdemben hozzátenni a dologhoz. Ami tény, hogy a Carmageddon jogai felett jelenleg a Square Enix basáskodik, az ő térfelükön kell tehát meg-megfordulnunk, ha valami infót idő előtt óhajtunk becserkészni.
A Carmageddon sorozat első része 1997-ben robbant be a videojátékok világába, mint a brutális autós játékok mecénása, melyet a Halálos Futam 2000 (Death Race 2000) című film ihletett.