Bejelentve az Eldevin

2013. február 05.
2.2411
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
A skót Hunted Cow Studios csapata nemrégiben egy újabb free to play MMORPG-t jelentett be a rajongók számára, amely az Eldevin címet kapta a keresztségben és leginkább a Diablo-sorozat esszenciáját és játékmenetét szeretné megeleveníteni képernyőinken.
 

A játék egy egyedi fantáziavilágban játszódik, ahol ősi riválisok feszülnek egymásnak a hatalomért, a mi feladatunk pedig az lesz, hogy kiválasztva a nekünk tetsző frakciót, felvegyük a harcot az ellenfelekkel.

A játék várhatóan egy egyszerű böngésző segítségével fut majd, méghozzá Windows, Linux és Mac rendszereken is, a tartalmat tekintve pedig karaktereink száznál is több képesség és 14 szakma közül választhatnak, de az alkotás részét képezik majd az 5 vs 5 játékost támogató PvP összecsapások is. Megjelenési dátummal az Eldevin egyelőre még nem rendelkezik, de a nyílt béta várhatóan már márciusban elindul.
Eldevin címet kapta a keresztségben és leginkább a Diablo-sorozat esszenciáját és játékmenetét szeretné megeleveníteni képernyőinken.'>
2 hozzászólás

Vendég

13 éve, 5 hónapja és 9 napja

Érdekes koncepció, tetszik. Remélem nem flash-alapú lesz!

válasz erre

Vendég

13 éve, 5 hónapja és 9 napja

Nagyon jól hangzik!

válasz erre
Eldevin
nincs ár
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
Botyi profiljamarco profiljatotyak profilja