Bejelentették a Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass-t

2014. szeptember 01.
1.7441
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Ma már egyetlen videojáték sem maradhat DLC csomagok nélkül, így a Gearbox tegnap este bejelentette a Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass-t, aminek köszönhetően kiderült, hogy négy bővítmény is érkezik majd a játékhoz a későbbiekben.
 

Konkrétumok ezekről egyelőre még nem láttak napvilágot, ellenben az már biztos, hogy új karakterekkel, kihívásokkal és küldetésekkel egyaránt bővítik majd ezek az alapjátékot, méghozzá egyenként 10 dolláros árcédulával.

A Season Pass-nak köszönhetően azonban a játékosok 30 dollárért is hozzájuthatnak majd mind a négy bővítményhez, amelyek PC-re, PS3-ra és Xbox 360-ra is megjelenhetnek.

Jó hír továbbá az előrendelőknek, hogy amennyiben előre megvásárolják a Borderlands: The Pre-Sequel-t, garantáltan ajándékba kapják majd a Shock Drop Slaughter Pit bónusz tartalmat is.

Bejelentették a Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass-t - 2. kép

Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass-t, aminek köszönhetően kiderült, hogy négy bővítmény is érkezik majd a játékhoz a későbbiekben.'>
3 hozzászólás

zender

11 éve, 8 hónapja és 13 napja

Nagyon sok tíz dollás egy dlc-ért. Biztos nem venném meg.

válasz erre

totyak

11 éve, 8 hónapja és 13 napja

Aláírom, hogy van játék, aminél az ember elcsábul és megvesz egy pakkot, de, hogy minden játék így érkezzen. És erre aztán nem mondhatják, hogy később találták ki a kiegészítőket, hiszen meg sem jelet az alapjáték.

válasz erre

juhaszandor

11 éve, 8 hónapja és 13 napja

Na én még azt hittem, hogy ez egy egyszerű kis cím lesz és nem lesz ilyen season pass meg egyáltalán dlc hozzá...

válasz erre
Borderlands: The Pre-Sequel
9.990 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
rDAVE profilja