Befutottak az első Killer is Dead koncepciós rajzok

2012. április 05.
1.5771
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Alighogy az elmebeteg alkotásairól ismert Grasshopper Manufacture bejelentette legújabb videojátékát, avagy a Killer is Deadet, az illetékesek máris előhozakodtak a hozzá készült első koncepciós rajzokkal, amelyek egyelőre természetesen nem mutatnak túl sokat róla, de így is érdemes vetni rájuk egy pillantást.

Az első képen például rögtön főhősünk tűnik fel, karddal a kezében, aki meglepő nyugalommal sétálgat a mindennapok forgatagában.

Meglepő, de igaz volt az az információ, amit a készítők a bejelentéskor említettek meg vele kapcsolatban, miszerint úgy néz ki, mintha James Bond a jó oldalról átállt volna a rosszra és időközben még szemei is megferdültek kissé.

A második kép sajnos már nem ennyire egyértelmű, itt egy irodát láthatunk - talán egy szerkesztőséget - a jobb oldalon egy szexi hölggyel. Hogy mindez miképpen kapcsolódhat a "kardozós" koncepcióhoz, azt sajnos nem tudjuk, de azt már igen, hogy a játék megjelenése 2013-ban lesz esedékes, méghozzá PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra.


Befutottak az első Killer is Dead koncepciós rajzok - 2. kép


Befutottak az első Killer is Dead koncepciós rajzok - 3. kép

Killer is Deadet, az illetékesek máris előhozakodtak a hozzá készült első koncepciós rajzokkal, amelyek egyelőre természetesen nem mutatnak túl sokat róla, de így is érdemes vetni rájuk egy pillantást.'>
6 hozzászólás

Braddock

14 éve, 2 hónapja és 14 napja

marco írta:
Jobb oszlop teteje, kapcsolódó játék, klikk > játékadatlap: tps!kacsintó smiley
Thx!mosolygó smiley

válasz erre

marco

14 éve, 2 hónapja és 14 napja

Braddock írta:
Milyen stílust képvisel majd a game lehet tudni?
Jobb oszlop teteje, kapcsolódó játék, klikk > játékadatlap: tps!kacsintó smiley

válasz erre

Braddock

14 éve, 2 hónapja és 14 napja

Milyen stílust képvisel majd a game lehet tudni?

válasz erre

Vendég

14 éve, 2 hónapja és 14 napja

Kíváncsi leszek a rendes grafikákra a játékból.

válasz erre

Vendég

14 éve, 2 hónapja és 15 napja

Érdekes koncepció

válasz erre

Vendég

14 éve, 2 hónapja és 15 napja

remelem valami igazan kulonleges jatek lesz es nem tucatfps

válasz erre
Killer is Dead
11.690 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja