Batman: Arkham Knight - itt a Batgirl DLC első trailere

2015. július 08.
2.3091
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Maniac profilja, adatai
Maniac
Az első kép és információk után ma végre befutott az első hivatalos mozgókép is a Batman: Arkham Knight soron következő letölthető tartalmáról, avagy a Batgirl: A Matter of Family DLC-ről.
 

Ahogy a neve is mutatja, a kérdéses kiegészítő Batgirl történetét meséli majd el, ami az alapjátékhoz képest egy előzmény lesz, méghozzá abból az időszakból, amikor Joker még nem bénította le a jelmezes hőst megszemélyesítő Barbara Gordont.

Ha kíváncsi vagy arra, hogy milyen is lesz majd Batgirlt irányítani a kérdéses bővítményben, nézd meg rögtön a hozzá készült első mozgóképet. Megjelenés július 14-én a Season Pass tulajdonosoknak, és július 21-én mindenki másnak.

Nézd nagyban ezt a videót!



Batman: Arkham Knight soron következő letölthető tartalmáról, avagy a Batgirl: A Matter of Family DLC-ről.'>
3 hozzászólás

teglasdavid

10 éve, 9 hónapja és 26 napja

Hát nekem ez annyira nem jött be...

válasz erre

totyak

10 éve, 9 hónapja és 26 napja

Kicsit spoileres a hír. Aki még nem játszotta az alapjátékot, az most megtudta mi lesz Batgirl sorsa.

válasz erre

supermanvsbatman

10 éve, 9 hónapja és 26 napja

ez tetszikmosolygó smiley!

válasz erre
Batman: Arkham Knight
3.293 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profiljaGargameth profilja