A Valve-hez pártol a Saints Row kreatív igazgatója

2014. szeptember 15.
1.6571
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Manter profilja, adatai
Manter
Steve Jaros tíz éven keresztül dolgozott a Volition fejlesztőcsapattal, utoljára a Saints Row: Gat Out of Hell megjelenésében segített, ám úgy érzi, itt az ideje a váltásnak.

A Volition kreatív igazgatója Twitter-en jelentette be, hogy elfogadott egy Valve Software által felkínált állást, így befejezi hosszú kapcsolatát a Saints Row sorozattal. Azt írja, hogy a Volition-nél töltött 10 év megváltoztatta az életét, bámulatos emberekkel dolgozhatott együtt és életre szóló barátságokat kötött.

Abszolút büszke vagyok a munkára amit a Saints Row-al műveltünk és kíváncsian várom mit fog művelni a Volition a jövőben, de itt az ideje, hogy továbblépjek. Most új kalandokba vágok a Valve Software-nél.

Jaros nemrég segített a Volition-nek megjelentetni Saints Row: Gat Out of Hell-t, ami egy új Saints Row IV kiegészítő, és a Pokolban játszódik.
4 hozzászólás

totyak

11 éve, 6 hónapja és 16 napja

Úgy érzem a Valve-nál sem lesz rossz sora.

válasz erre

Ravor

11 éve, 6 hónapja és 16 napja

Remélem ott is szépen alkotgat majd minden jót nekünkröhögő smiley

válasz erre

sekai

11 éve, 6 hónapja és 17 napja

több ilyen ember kellene mint ez a pasas briliáns elme mosolygó smiley

válasz erre

Hentes

11 éve, 6 hónapja és 17 napja

Talán meg tudja sürgetni a HL3-at!röhögő smiley

válasz erre
Saints Row 4
8.990 Ft-tól
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profiljaGargameth profilja