Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Minden jel arra utal, hogy a közeli jövőben egy nagy bejelentéssel él majd a Ninja Theory csapata, a DMC: Devil May Cry fejlesztői ugyanis nemrégiben egy érdekes képet hoztak nyilvánosságra hivatalos Twitter-oldalukon. Ennek értelmében egy vadonatúj játék fejlesztésének kellős közepén állnak - a képen egy táblát láthattunk, rajta a hátralévő feladatok mennyiségével -, és a képhez érkezett kommentek, illetve további megjegyzések alapján úgy tűnik, hogy a Ninja Theory következő videojátékát takarja.
A csapat ugyanis kiemelte, hogy alig várja már, hogy bemutassa azt az újdonságot, amin a Ninja Theory csapata jelenleg dolgozik. Hogy mi lehet az? Ezt egyelőre még nem tudjuk, azt viszont már igen, hogy mi nem!
A stúdió munkatársai ugyanis a Twitteren megerősítették, hogy nem a Devil May Cry, de még csak nem is az Enslaved folytatása lesz, sőt még csak egy mobiljátékról sem beszélhetünk. Mivel a bejelentés már látványosan közeleg, nagy összegben mernénk fogadni, hogy a gamescom során lehull a lepel a műről!
rdave
11 éve, 5 hónapja és 3 heteHeavenly Sword 2! Gyerünk már! (:
paulmarlow
11 éve, 5 hónapja és 3 hete*DMC folytatást, akkor is ha nem 😄😄
gokuvsvegita
11 éve, 5 hónapja és 3 heteAz amit már egyszer mutattak nem? Ahol ilyen zöldszemű nőcske volt…. Vagy azt már lelőtték?
gokuvsvegita
11 éve, 5 hónapja és 3 heteDe én egy dmc folytatásnak nagyon örültem volna! Nem is értem miért nem inkább ezt csinálják… vagy ennyire bukta lett volna a reboot?
totyak
11 éve, 5 hónapja és 3 heteLehet, hogy valami teljesen új cím, új koncepció.