A Galaxy is bemutatta csökkentett méretű GTX 970-ét

2014. december 03.
1.9301
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
petike737 profilja, adatai
petike737
A Galaxy nem túl kreatív a márkaneveket illetően, hiszen régiótól függően néhány helyen Galax néven találjuk meg őket, így új terméküket is így mutatták be, a névtől azonban sokkal érdekesebb maga az újdonság.
 

A Galax GTX 970 Black Edition ugyanis a név hallatán egy brutálisan nagy hűtési rendszerrel felszerelt izomtömegnek tűnik, azonban az elnevezés csalóka, hiszen ezúttal nem az erőfitogtatás volt a gyártó célja. Az új kártya ugyanis valamilyen szinten követi az ASUS irányát, hiszen egy mindössze 19cm hosszú grafikus kártyáról van szó.

A kis méret ellenére a mérnökök rápakoltak két 8cm-es ventilátort, így a hűtéssel biztosan nem lesz gond, a számok pedig azt igazolják, hogy a teljesítménnyel sem, hiszen gyárilag felpörgetett modellről van szó. Számokban ezt az 1126MHz-es alap és az 1266MHz-es GPU Boost órajel tükrözi, melyek mellé ezúttal is 4GB GDDR5 memória került. Az új kártya illetékekkel együtt 320 euróba, vagyis nagyjából 100 ezer Ft-ba kéne hogy kerüljön.
2 hozzászólás

kpal

11 éve, 5 hónapja és 25 napja

Nagyon vgány meglepett smiley kacsintó smiley

válasz erre

1000feri

11 éve, 5 hónapja és 25 napja

" ... 100 ezer Ft-ba kéne hogy kerüljön...." és mennyibe fog?
130?? nyelvnyújtó smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
rDAVE profiljamarco profilja