Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A GameInformer 2012-es esztendőre szánt első borítója igencsak megdobogtatta az XCOM rajongók szívét, lévén a magazin segítségével a Firaxis bejelentette, hogy a régi rajongóknak teljesen létidegen XCOM megléte mellett elkészítik a sorozat valódi folytatását, amely visszatér a stratégiai gyökerekhez. A játék az XCOM: Enemy Unknown lesz és nem összekeverendő ezentúl a 2K Marin műhelyében formálódó, szimplán XCOM címre hallgató FPS-sel, amely a legtöbb keményvonalas rajongó szerint a franchise kicsúfolása.
Az Enemy Unknown mindemellett nagyon jó kezekben van, lévén a Civilization-szériát jegyző Firaxis Studios végzi a fejlesztési munkálatokat, megjelenése pedig már idén ősszel esedékessé válik, méghozzá PC mellett PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra is.
Konkrét információink egyelőre nincsenek az Enemy Unkownnal kapcsolatban, de az illetékesek nyilatkozatai szerint egy álmuk vált valóra azzal, hogy egy újabb XCOM játékon dolgozhatnak, amely ráadásul az igazi hardcore rajongóknak készül.
vendeg
14 éve, 1 hete és 6 napjaJó hír!🙂 Remélem még idén kijön!
braddock
14 éve, 1 hete és 6 napjaNagyon kiváncsi vagyok erre a gamre!
vendeg
14 éve, 1 hete és 6 napjaEnnek nagyon örülök!🙂 A legújabb szar helyett jó hogy lesz normális folytatás!