31 éves
GC Imperator
Pontjai: 9.222 pont, Hozzászólásai: 6.692 db
Adatlap megnézve: 87596 alkalommal
Adatlap megnézve: 87596 alkalommal
Újabb gameplay felvételen a Dragon Quest Heroes 2
Nagyon leszoktam erről a stílusról az utóbbi években, de nem néz ki rosszul. Képességeknél a karakteranimációk kifejezetten tetszenek.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hitman Episode 2: Sapienza teszt
Nem bocsájtom meg nekik hogy epizodikusan jön ki. Egyben fogom megvenni (HA egyáltalán megveszem), valami brutális akcióban.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Talán soha többé nem készít single player játékot az Epic Games
Már maga a nyilatkozat is gusztustalan. Mi lett ebből a csapatból is.... :S
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mafia III: egy kis autókázás New Bordeaux-ban (gameplay)
Hmmm, ez alapján inkább a második részre hasonlít - ami nekem nem annyira tetszett. :s
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Activision üzleti jelentés: közel 30 millió Destiny-játékos van világszerte!
30 millió aktív játékos az nagyon durva! :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Valóban az első világháborúban játszódik a Battlefield 5?
Minden kiderül ma délután... :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Megjött a Doom hivatalos gépigénye
Nem annyira szerény ez, picit kisebbre számítottam a minimumnál.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mozgásban a Dead Island Definitive Collection
Inkább a folytatást kalapálták volna össze a ráfordított idő alatt...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Warhammer 40,000: Dawn of War 3 bejelentés
AZT-A-RO-HADT ÉLETBE!!!!! :O Mikor jön már? MIKOOOOOR? :O:O:O:O:O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Lothar a legújabb Warcraft film előzetesének főszereplője
Alakul ez szépen! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Íme az első hivatalos Call of Duty: Infinite Warfare képek és részletek
Szerintem ez egyelőre nagyon szép lett. A történet szar, sajnos, de soha nem volt erőssége a CoDoknak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Megmutatta magát a Call of Duty: Modern Warfare Remastered is (FRISSÍTVE!)
Nem értem mire jó megfelezni a tartalmat hacsak nem tényleg a lehúzás miatt (fizetős DLC-k). :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!