Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Újabb mérföldkövet sikerült elérnie a Dragon Ball Z: Kakarot-nak, lévén négy és fél évvel a megjelenése után a CyberConnect2 által fejlesztett akció-szerepjáték elérte a 8 milliós példányszámot a Bandai Namco jelentése szerint. Ez az összes a leszállított fizikai példányokból és a digitális eladásokból jött össze, és igencsak derekas eredménynek tekinthető a játék kapcsán annak ellenére is, hogy már 2020-ban megjelent PC-re, PS4-re és Xbox One-ra.
A játék aztán később befutott Nintendo Switch-re, majd PS5-re és Xbox Series X/S-re is, sőt rengeteg extra tartalmat kapott, így nem csoda, hogy sikerült elérnie ezt a mérföldkövet, sőt biztosak vagyunk benne, hogy itt még nincs vége a sztorinak.
vape
1 éve, 6 hónapja és 1 heteBeszarás. Mindegyik Dragon Ball tök ugyanolyan és jön belőle ezer 😄 és mindegyik megy. Fel nem fogom a siker okát.
hentes
1 éve, 6 hónapja és 1 hetePedig annnyira szar mind. 😄