Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Bár a Battlefield 2042 hetedik szezonjának pontos megjelenési dátuma még máig nem ismert, kaptunk egy játékmenet bemutatót, amiben a DICE csapata végre felfedte, hogy mi is vár majd ránk ebben a legújabb frissítésben. A Turning Point alcímen futó tartalmi kiegészítőben a fizetős Battlepass-en kivételével, minden más gameplay orientált újdonság, példának okáért a pályák, a fegyverek és az egyéb opciók, az eddig megszokott módon, teljesen ingyen elérhetők lesznek majd minden játékos számára, a DLC megjelenésének napján.
A Battlefield 2042 bár pár évvel ezelőtt elég nehézkesen startolt, azóta a fejlesztők hónapról hónapra gőzerővel ügyködtek a bugok fixálásán és a különféle addiktív tartalmak készítésén, amellyel vérfrissítést hoznak el számunkra, évadról évadra.
A játék hivatalos weboldalán egyébként még több információt megtudhattok a hamarosan érkező lehetőségekről, ehhez nem kell más tenned, mint rákattintasz erre a linkre. Magát a videós bemutatót pedig alább tekintheted meg.
fighterlaci
1 éve, 10 hónapja és 1 heteA végére igencsak jó kis játék lett ebből.
patrik94
1 éve, 10 hónapja és 1 heteAzért trailerekben a Battlefield még mindig király! 🙂
vape
1 éve, 10 hónapja és 1 heteRendesen megjött a kedvem hozzá, pedig alapvetően szar játéknak tartom. 😄