A húzónév idén az Acer Predator Orion 5000 lesz a gamerek számára, hiszen az akár 8. generációs Intel Core i7+ 8700K processzorral és, Intel Z370 lapkakészlettel, és az Nvidia GeForce GTX 1080 Ti SLI kártyával szerelt PC-k igazi szörnyetegek. Az átlátszó oldallappal szerelt, az agresszív Predator stílusjegyeket magán viselő ház impozáns asztaldísz lesz minden gamer számára, aki az eszköz mellett dönt.
A Predator Orion 3000-es sorozat hasonló paraméterekkel rendelkezik, mint nagyobb testvére, azonban mindenből egy kicsit költségkímélőbb megoldás jutott bele. A Predator Orion család RGB fényeket, kiváló hőelvezetésre és porszűrésre képes előlapi LED-es ventilátort kapott.
Az Acer Nitro 50 desktop PC-k maximális kiépítésben 8. generációs Intel processzort és Nvidia GeForce GTX 1070-es kártyát, és akár 3 TB-os HDD-t, valamint 512 GB-os SSD-t kapnak. Az Acer Nitro 50 egyik hasznos érdekessége, hogy a ház tetején Qi-töltő található, így a telefonunkat rátéve a vezetés nélküli töltés is megoldott.
Az új PC-k mellé új monitorcsalád is dukál, amely az Acer Nitro VG0 és RG0 képében érkezett meg a 2018-as felhozatalba. Az IPS FreeSync-es kijelzők nagyjából 1ms válaszidővel rendelkeznek és 27, 23,8 és 21,5 hüvelykes méretben érhetők el, a felbontást pedig a 4K UHD, a WQHD vagy a Full HD jelenti.
Az akár 144 Hz-es frissítési sebesség mellé rengeteg saját fejlesztést pakolt a gyártó, ezek közül kiemelendő az elmosódást csökkentő Integrált Visual Response Boost (VRB). A monitorok beépített hangszóróval rendelkeznek és nem csak a magasságuk, hanem a dőlésszögük is állítható. A csatlakozást HDMI, a VGA és DisplayPort biztosítja.
A Predator család mindemellett új kiegészítőket is kapott. Az Aethon 500 billentyűzet, a Galea 500 és 300 fejhallgatók, és a Cestus 510 egér mellé olyan különlegességek is érkeztek, mint a különleges, több verzióban kapható egérpad és a Gaming Chair, ami természetesen egy gamer szék, levehető párnákkal, speciális ergonómiával és lumbális gerinctámasszal!
Természetesen felfrissítették a Helios laptop családot is, a Predator Helios 300 Special Edition új dizájnnal – fehér és arany sznben – és hűtési megoldással érkezik, az új Predator Helios 500 pedig túlhúzható 8. generációs Intel Core i9+ processzorral és szintén túlhúzható Nvidia GeForce GTX 1070 kártyával hódít.
Az új Helios akár 4K UHD vagy FHD IPS 17,3 hüvelykes G-Sync kijelzővel, 144 Hz-es képfrissítéssel, kettős Thunderbolt 3 és HDMI 2.0 porttal kapható.
zender
7 éve, 7 hónapja és 1 napjaGondolom az a fehér lapos a csaj gamereknek készült. Érdekes, de jól néz ki! 🙂
tommy
7 éve, 7 hónapja és 1 napjaUhh micsoda felhozatal! 😮 Árakat ne is merjek kérdezni gondolom mondjuk egy Orion 5000 esetében! 😄
marco
7 éve, 7 hónapja és 1 napjaAz 5000-es széria nem is olyan húzós, már 900 ezer alatt megkapod. 🙂
golem
7 éve, 7 hónapja és 1 napjaKemény áron mennek ezek az asztali konfigok basszus! 😮 Bővíthetők legalább?
mordorer
7 éve, 7 hónapja és 1 napjaFura az a gamer laptop elsőre így fehérben, de nekem bejön!
warriorautobot
7 éve, 7 hónapja és 22 órájaKomoly konfigok! 😮