Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Sony egy újabb reklámfilmet mutatott be a PS4 Pro-hoz, ami hazánkban bizonyára úgysem kerül levetítésre egyetlen csatornán sem, így inkább egyfajta érdekességként továbbítanánk nektek, méghozzá nem véletlenül, hiszen a végeredmény megtekintésre érdemes. Az alig 30 másodperces kis filmecskén ugyanis a játékok prezentálása mellett - felbukkan többek között a Monster Hunter World, a God of War és a Far Cry 5 - a Sony gondoskodott róla, hogy egy kis humor is kerülhessen a videóba, amit most egy igazi operaénekes szolgáltat majd nekünk.
Persze a felvételből nem maradhatott ki egy kis szúrkálódás sem az Xbox One X irányába, ezáltal többször is hallhatunk a 4K felbontású grafikáról és játékélményről néhány valóban elragadó pillanat társaságában.
warriorautobot
7 éve, 11 hónapja és 2 heteHát nekem az duruzsol a TV alatt és tegnap vettem észre hogy nem a leghalkabb a hűtése. 😄
Bár annyira nem zavar mert úgy is hangosabb a játék hangja. 😄
hellblade
7 éve, 11 hónapja és 2 heteJópofa!Bár szerintem maga a játékfelhozatal a legjobb reklám a Ps4 nek! 🙂
petrovicsz
7 éve, 11 hónapja és 2 heteEz is jó reklám lett! 😄
rdave
7 éve, 11 hónapja és 2 heteMár tudom miért nincs Pro-m. 😛
marco
7 éve, 11 hónapja és 2 heteMiért? 😮
rdave
7 éve, 11 hónapja és 2 heteSosem megyek operába. 😄😄
totyak
7 éve, 11 hónapja és 2 heteSzeretem ezt a dalt és nagyon jól passzol a reklámhoz is.
yanez
7 éve, 11 hónapja és 2 hete„Monster Hunter World, a God of War és a Spider-Man”
Hol látattok ti ott Spidermant??? Én ezeket vettem észre: GoW, Monster Hunter, RE7:VR, Far Cry 5, és azt a baseball „szarságot”.
maniac
7 éve, 11 hónapja és 2 hetePillanatnyi áramszünet. 😄 Javítva, köszi!