Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Studio Wildcard bejelentette az ARK: Survival Evolved soron következő kiegészítőjét, amely Aberration címmel várhatóan még idén októberben megjelenhet az őslényes akciójátékhoz. A bővítményről kiderült, hogy tonnányi extrával toldja meg az alapokat, így a játékosok megismerhetnek benne egy halom új teremtményt, de rengeteg új tárgy és olyan felszerelés is vár rájuk, mint a wingsuit, a zipline-ok és így tovább.
Természetesen a kiegészítő nem lehetne teljes tonnányi új kihívás nélkül, amelyek között olyan különlegességeket is találunk majd, mint a földrengéshez vagy gázszivárgáshoz kapcsolódó küldetések. Ha szeretnétek mozgásban is látni az új expanziót, itt és most erre is sort keríthettek:
fighterlaci
8 éve, 4 hónapja és 2 heteKiadós csomagnak tűnik!
mordorer
8 éve, 4 hónapja és 2 heteKorrekt pakk lesz!
direktor
8 éve, 4 hónapja és 2 heteSzerintem majd ha már ez a DLC kijött én akkor állok neki! 😄
zender
8 éve, 4 hónapja és 2 heteSemmi újat nem fedezek fel benne, de gondolom ez azért van mert kb egy órát játszottam vele. 😄