Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Aligha létezik nagyobb kultuszt és várakozást megelőző videojáték jelenleg az iparban, mint a Half Life 3, amit a Valve csak nem akar bejelenteni, pedig ha másból nem is, ebből bizony óriási kasszasiker lehetne. A kölni gamescom-on azonban úgy tűnik, hogy történhet valami, ha más nem is, legalább néhány méretes parasztlengő kiosztása annak a csapatnak, akik pénzt és időt nem sajnálva az év legnagyobb trollkodását követték el azzal, hogy egy hatalmas narancssárga Half Life 3 logóval ellátott posztert aggattak ki a kölni gamescom expó fő helyszínének bejáratánál.
Ezek után bizonyára mindenki tudja, hogy ennek a mutatványnak semmi köze Gordon Freeman legújabb kalandjaihoz, mindössze néhány német magazin akarta ezzel felhívni magára a figyelmet úgy, hogy a Half Life név mögötti hármas szám nem a következő részre, hanem annak a három szerkesztőre utal, akik egykoron játszottak a Valve legendás alkotásával, és akik valamiféle előadást tartanak majd a helyszínen.
Hogy mire volt jó mindez? Nem tudni, de remélhetőleg valaki orrba törli majd az elkövetőket!
bekecs
9 éve, 10 hónapja és 1 heteMekkora szemetek. 😄😄😄
5t3v3nk3
9 éve, 10 hónapja és 1 heteLassan photshoppolok már valami agyfaszt hátha felkapj a net..😄
totyak
9 éve, 10 hónapja és 1 heteNépszerűek lesznek, anyukájuk sokat fog csuklani az elkövetkező időkben.
marco
9 éve, 10 hónapja és 1 heteJó hogy nem mentem ki. Instant kivégzés lett volna. 😄
marduk
9 éve, 10 hónapja és 1 heteHát, most gonci leszek, de ismét egy hír arról, hogy nem lesz HL3. Move along. 😄
rdave
9 éve, 10 hónapja és 1 heteHáhá, szimpatikus egyének. xD
warriorautobot
9 éve, 10 hónapja és 1 heteElmennek a… pontosan oda! 😄 😛