Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Egy ideje már köztudott, hogy főként a Syphon Filter-sorozattal elhíresült Sony Bend csapata egy vadonatúj videojátékon dolgozik a háttérben, ami állítólagosan a Dead Don't Ride címet kapta a keresztségben. Most erről a projektről kaptak szárnyra érdekes pletykák a NeoGAF fórumán, ahol kiderült, hogy a név mögött egy nyitott világú akciójátékot találunk majd, amelyben az élőhalottak és a fekete humor kapják a legfontosabb szerepet - egy kicsit a Mad Max által ihletett környezetben.
A hírek szerint a Dead Don’t Ride az idei E3 keretein belül már bemutatkozhat majd a rajongók számára, azonban megjelenésére legközelebb csak jövőre számíthatunk. Kíváncsian várjuk a Sony előadását!
kpal
10 éve, 2 hete és 2 napjaIgazi szórakoztató játék lehet ez.
totyak
10 éve, 2 hete és 1 napjaMár az elveszi a kedvemet tőle, hogy zombik lesznek benne és akkor egyebet még nem is tudok róla.
warriorautobot
10 éve, 2 hete és 1 napjaNem nagyon fogott meg ez a kis hírmorzsa, de hát jó… másnak majd tetszik.
imperator
10 éve, 2 hete és 21 órájaNahát, újabb zombis játék, milyn eredeti.