Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Ubisoft a tegnap esti órákban jelentette be, hogy az autós játékok kedvelőinek legnagyobb örömére hamarosan egy ingyenes trialt, lényegében egy demót jelentetnek meg a rajongóknak a The Crew-hoz. A kipróbálható változat Amerikában már tegnap elérhetővé vált, itt Európában pedig a mai napon számíthatunk rá, érdekessége pedig, hogy a korlátai nem térbeliek, hanem időbeliek, tehát az indítás után 2 óránk lesz arra, hogy felfedezzük magunknak a játékot, amint azonban ez letelik, csak úgy folytathatjuk a mókát, ha megvásároljuk a végleges változatot.
A demó kizárólag PS4-re és Xbox One-ra érkezik, és a benne elért eredményeinket egy esetleges vásárlás után természetesen továbbvihetjük majd magunkkal.
rdave
11 éve, 3 hónapja és 2 napjaPC-re leszedtem volna, de így bukta. Pedig szép The Crew pólóm is van már (köszi GameChannel 😄). PS4 vásárlással még várok. 🙂
tuttu13
11 éve, 3 hónapja és 2 napjaValahogy az orgin féle game time jobban tetszik! 2 óra miatt nem szedem le. 😕
Nagyon kevés.
5t3v3nk3
11 éve, 3 hónapja és 2 napjaJön a DriveClub, magasabb sebességbe akartak kapcsolni, de ez a két órás(MEH?) demo eléggé mellément, sír a kuplung..😄
supermanvsbatman
11 éve, 3 hónapja és 2 napjaigen az sokall jobb
totyak
11 éve, 3 hónapja és 2 napjaIdőbe eszükbe jutott, hogy kellene egy demo, végül is még csak 4 hónapja jelent meg a cucc.
kpal
11 éve, 3 hónapja és 2 napja2óra és ebbe még belejön a kajaidő+ Wc , akkor mi marad 😮 XD
warriorautobot
11 éve, 3 hónapja és 2 napjaAz alatt sokat nem lehet csinálni… Vagy mint volt egy játék régen aminek volt 1 óra trial-ja és utána meg 5 perc után kilépett. Viszont ha 5 perc alatt teljesítetted a pályát akkor mentette. 😄
Mennyit szenvedtünk vele hogy továbbjussunk, de egy idő után már nem volt elég az idő és elakadtunk. 🙁