Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Gőzerővel folynak az előkészületek a jövő heti E3 kiállításra, így a Sony is mozgolódik már, amivel kapcsolatban belsős forrásokra támaszkodva egy magát csak DemonNite néven említő NeoGAF felhasználó - aki egyébként a Sony egyik embere - arról beszélt, hogy a japánok okozhatnak még meglepetéseket az eseményen. Emberünk szerint ugyanis a Sony nem kevesebb, mint öt megatonnás bejelentéssel szolgál majd az eseményen, amit emberünk különféle easter egg-ek segítségével próbált prezentálni számunkra.
A kissé zavaros történetből külföldi kollégáink azt hámozták ki, hogy öt nagy meglepetés bejelentéssel készül a Sony az expón, ezen felül pedig lesz egy hatodik, mindennél nagyobbat szóló leleplezés is, de sajnos konkrétumok még egyik esetben sem hangzottak el. Jövő héten viszont minden kiderül!
totyak
11 éve, 7 hónapja és 2 heteBelsős infókból tudom, az egyik meglepi az lesz, hogy mostantól minden ps játék megjelenik pc-re is. De tényleg, nem kamuzok 😎
vendeg
11 éve, 7 hónapja és 2 heteTOMB RAIDER exkluziv Ps4.😄😄😄
bvektor
11 éve, 7 hónapja és 2 heteDe jó is lenne 😄 És akár meg is történhet. A PS4 architectúrája már sokkal közelebb áll egy PChez mint a 3-é. Szerintem amint a Sony kiadja PS4re a 3 emulátorát kapásból hozzák át PC-re is.