Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A jelek szerint a Lego Batman-sorozat folytatására készülődik a Traveller's Tales csapata, a stúdió ugyanis nemrégiben egy új Twitter- és Instagram csatornát nyitott, méghozzá Lego Batman Game név alatt. Külföldi forrásaink azért tartják nagyon érdekesnek a történteket, mert mindez azután történt, hogy a Lego Batman 2 már hónapokkal ezelőtt megjelent, így vélhetően valamiféle bejelentésre készülődik a háttérben a csapat.
Erre enged következtetni az is, hogy mindkét új csatornán rejtélyes üzenetek és képkockák jelentek meg, amelyek szintén előrevetítik, hogy talán a Lego Batman-sorozat harmadik részét kívánják ilyen formában felvezetni a Traveller’s Tales emberei.
kpal
12 éve, 1 hónapja és 3 napjaVárós 😉 Ezt csípem !
juhaszandor
12 éve, 1 hónapja és 3 napjaNa beszerzem a LEGO Batman 1-et, aztán végigtolom a kettővel együtt, utána meg jöhet ez is 😄
totyak
12 éve, 1 hónapja és 3 napjaNem kifejezetten batman miatt, de a lego játékok nagyon szórakoztatóak.