Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Jó hírrel szolgálhatunk a rajongók számára, a Bungie legfrissebb jelentése szerint ugyanis már majdnem teljesen elkészült a csapat új sikervárományos játéka, a szeptemberben érkező Destiny. Pete Parsons, a Bungie vezető munkatársa a Eurogamer kérdésére válaszolva erősítette meg a jó hírt, miszerint a Destiny a megjelenéshez közeli állapotban van, a munkálatokat pedig Marty O'Donnell zeneszerző váratlan távozása sem hátráltatta.
Azt hiszem a játékosokat nem csak a küldetések és az egyéb elfoglaltságok fogják hosszú időre lekötni, hanem a Destiny lélegzetelállító univerzuma, a látnivalók, valamint a fantasztikus zene is. Sok mindent készen áll, van azonban még mit csiszolni a játékon.
O’Donnell zenei munkája természetesen továbbra is megtalálható lesz a játékban, ahogyan Michael Salvatori szerzeményei is. A Destiny szeptember 9-én érkezik PS3, PS4, Xbox 360 és Xbox One rendszerekre.
fantis6
12 éve, 2 hónapja és 1 hetejó lenne pc-re is 🙁
kylx
12 éve, 2 hónapja és 1 hetevagy ingyen egy ps4, nem? 🙂
juhaszandor
12 éve, 2 hónapja és 1 heteMegnézném ezt a játékot 😄
vendeg
12 éve, 2 hónapja és 1 heteMinek?? Vegyetek ps4-et!!!
zolika1994
12 éve, 2 hónapja és 1 heteVagy mind a kettő 😄
kylx
12 éve, 2 hónapja és 1 heteA fránya rezsi… XD
rdave
12 éve, 2 hónapja és 1 heteVíz és gáz nem fontos, áram legyen!
teglasdavid
12 éve, 2 hónapja és 1 heteAz de szépen néz ki!! 😄
zolika1994
12 éve, 2 hónapja és 1 heteLehet PC-n szebb lenne 😢
zolika1994
12 éve, 2 hónapja és 1 heteLesz belőle amúgy béta 😉
vendeg
12 éve, 2 hónapja és 1 heteNem kell pc-re!! Ha nagyon nagyon kell vegyetek ps4-et!!! Nekem van a destiny is megrendelve!!
i3eng
12 éve, 2 hónapja és 1 heteNem kell ps4! Inkább vegyük meg a fejlesztőket, hogy megcsinálják pc-re!!
vendeg
12 éve, 2 hónapja és 1 heteMond minek akarod annyira pc-re? Gondolom a verbatim olcsobb mint az eredeti game!! Maradjon csak konzolon,nektek meg ott a call of duty!! Azt meg irhatod verbatimra nyugodtan!! The order 1886, the division jo cuccok lesznek.
neurotic
12 éve, 2 hónapja és 1 heteMi ez a hangnem? Aki pc-n játszik az tuti, hogy kalózkodik és codozik? 🙂 Kéretik nem általánosítani! A konzolosokra sem mondhatjuk azt, hogy kretének mind, de ahogy látom azért akad köztük aki az 🙂
totyak
12 éve, 2 hónapja és 1 heteAkkor most már lassan elkezdhetnek komolyabban elgondolkodni a PC-s kiadáson is.
i3eng
12 éve, 2 hónapja és 6 napjaNagyon hülyének (vagy elvakultnak) kell lenni ahhoz, hogy komolyan vegye valaki amit írtam, de úgy látom neked sikerült.
Amúgy van psp,ps3,psvitám, de igen én egy PC-s codbuzi vagyok (nem mintha codozni konzolon nem lehetne, inkább mondtad volna hogy WOW/LOL)…