Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Elérkezett az a szomorú idő is, amikor már olyan nagy nevek, mint maga Sid Meier is nevét adja egy mobilos videojátékhoz, és bár tudjuk, hogy nem ez az első eset, de a Sid Meier's Ace Patrol az első olyan cím, ami kizárólagos újdonságként csak iOS rendszerekre jelenhet meg. Az Ace Patrol keretein belül a 2K Games sajtóközleménye alapján egy második világháborús repülős játékot köszönthetünk majd, amelynek keretein belül nem csak izgalmas légiharcokat élhetünk majd át, hanem egy teljesen 3D-s stratégiai élményben is részünk lesz.
Pilótánk oldalán a játékban 30 jól ismert világháborús gép fülkéjébe pattanhatunk bele, hogy teljesítsük mind a 120 küldetést, miközben felépítjük saját csapatunkat, valamint magas szintre fejlesztjük és újabb képességekkel látjuk el pilótáinkat.
A Sid Meier’s Ace Patrol körökre osztott egyjátékos élmények mellett multiplayer mókával is kecsegtet majd, és mivel ingyenes cím lesz, érdemes mindenkinek legalább rápillantania. Megjelenés jövő héten!
vendeg
12 éve, 8 hónapja és 2 hetea hobo jatek jo😛
vendeg
12 éve, 8 hónapja és 2 heteHatalmas név. Sajnos ez rossz hír. Inkább PC-n melózna. Mindenki elk*rvul.