Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Habár a rajongók többsége titkon sejtette, hogy a Sony nem véletlenül mutatta be a PlayStation Meetingen a legújabb Killzone epizódot, de a Guerrilla Games munkatársai nemrégiben alátámasztották kételyeinket és megerősítették, hogy nem csak a PlayStation 4 egyik címe, hanem egyik kezdőcíme lesz a játék. A bejelentést Herman Hulst, a csapat direktora ejtette meg Jimmy Fallon televíziós műsorának legutóbbi adásában, ahol Jimmy nem csak a játékról, hanem a megjelenésről is faggatta a fejlesztőket.
Herman nem is szívbajoskodott a kérdés hallatán, sőt mi több, rögtön elmondta Jimmy-nek, hogy a Killzone Shadowfall megjelenésére a PlayStation 4 premierjével egy időben lehet számítani, méghozzá az idei év végéhez közeledvén.
Hogy ez Európában is így lesz-e, az természetesen kérdéses, hiszen a Sony még nem jutott dűlőre saját magával sem a konzol öreg kontinensen történő megjelentetésének időpontjával kapcsolatban.
vendeg
12 éve, 10 hónapja és 4 heteAz jó lesz, nagyon bejött vidi alapján!
vendeg
12 éve, 10 hónapja és 4 heteEz az egyik legjobb készülő játék. Másik a Watch Dogs.🙂
vendeg
12 éve, 10 hónapja és 4 hetePs4 exkluzív lesz vajon?
bennyray
12 éve, 10 hónapja és 4 heteIgen, ahogy az eddig megjelent részek is.
vendeg
12 éve, 10 hónapja és 4 heteMármint PS exkluzívak voltak az eddigiek, nem PS4 exkluzívak. Ugye.?🙂
bennyray
12 éve, 10 hónapja és 4 heteIgen úgy értettem, csak lusta voltam javítani egy új postban 🙂
vendeg
12 éve, 10 hónapja és 4 heteLegvárósabb cím nekem az új gépre!🙂
vendeg
12 éve, 10 hónapja és 4 heteNagyondurva