Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Óriási meglepetéssel szolgált a nyolcvanas évekből eredeztethető Elite-sorozat rajongóinak David Braben, avagy a széria megalkotója és dizájnere, a játékguru ugyanis a Kickstarter segítségével bejelentette a széria legújabb epizódját, amely Elite: Dangerous címmel készül már a háttérben. A projekt kizárólag a brit Kickstarteren érhető el és David 1,250,000 fontot szeretne összeszedni hozzá, tehát ennyi választ el minket arról, hogy folytatással gazdagodjon egy igazi legenda, ami kétségkívül az űrszimulátorok legnagyobb nevének tekinthető a szakmában.
A játékról konkrét információk még nem láttak napvilágot, de a multiplayer, a három dimenzió és a hatalmas bejárható világ már szóba kerültek, mint ahogyan az is, hogy a premier 2014-ben várható, méghozzá kizárólag PC-re. A műfaj rajongóinak alighanem az évtized hírét jelentik a fentiek…
totyak
12 éve, 10 hónapja és 3 heteA lóvé összejött rá a Kickstarter-en, szóval akadálya nem lesz, hogy meg is csinálják.