Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az Electronic Arts után a Take-Two csapata is úgy döntött, hogy előhozakodik a jelenlegi pénzügyi esztendő első negyedévének eredményeivel, amiből kiderült, hogy még a GTA-sorozat kiadója sem tudott tetemes nyereséget felhalmozni az elmúlt három hónap során, sőt, veszteségekkel zárták a negyedévet. Ez azonban nincs összefüggésben azzal, hogy a pénzügyi jelentésben az illetékesek kijelentették, továbbra sincs pontos és hivatalos megjelenési dátuma a GTA V-nek, holott állításuk szerint a játék teljes gőzzel készülődik és a fejlesztők nagyon jól haladnak vele.
Strauss Zelnick, avagy a kompánia vezére külön kiemelte a jelentésben, hogy egyelőre még nem beszélhet megjelenési dátumról, így nem is tud semmiféle hivatalos bejelentéssel szolgálni, mindemellett pedig még azt sem erősítheti meg, hogy a játék vajon az idén vagy inkább jövőre kerülhet a boltok polcaira.
Az egyéb projektek esetében a Max Payne 3 került még komolyabban kiemelésre a sok közül, amely a megjelenése óta immáron túllépte a hárommilliós példányszámot is.
jezzahun
13 éve, 5 hónapja és 2 heteneeeee,reméltem hogy ebben az évben megjelenik,de úgy látszik hogy nem fog… kár érte..
vendeg
13 éve, 5 hónapja és 2 heteÉn azért továbbra is reménykedek az idei megjelenésben!