Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Vitathatatlanul, ám még ennél is brutálisabb videóval kedveskednek nekünk az Arkane Studios fejlesztői, akik szemlátomást egyetlen programozott gyermeküket sem haboznak feláldozni egy kis lopakodós-vagdalkozós (de inkább vagdalkozós) móka kedvéért. Ha a történetet illetően nem is olyan beszédes, azért annyit mindenesetre sejthetünk a trailerből, hogy ritkán hagyunk nyugtot késünknek/szablyánknak és mindig kézre esik majd egy-két torok, amin tovább köszörülhetjük azokat.
Az október 12-én esedékes játékban a mai videó alapján is egy ígéretes, komor steampunk/neo-viktoriánus műfajegyvelegre ismerhetünk majd, amely láttán hirtelen az sem tudjuk, a Half-Life 2 vagy inkább a BioShock hangulata kacsint-e ránk…
A zenei aláfestésként szolgáló „Baj van a részeg tengerésszel” csak tovább fokozza a zűrzavart – jó értelemben.
kekmedve
14 éve, 3 hete és 3 napjajónak tűnik ez a játék🙂
braddock
14 éve, 3 hete és 3 napjaTalán kicsit szebbre számítottam de azért nagyon tetszik!
vendeg
14 éve, 3 hete és 3 napjaNagyon bejövős!
vendeg
14 éve, 3 hete és 3 napjaHű de durván sötét hangulata van!😮