Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Folytatódik a Rovio brigádja által elindított világjárvány, az Angry Birds franchise ugyanis újabb platformot szemelt ki magának meghódítási szándékból, így immáron biztosra vehetjük, hogy a jövőben, valószínűleg a konzol megjelenése után, a Nintendo 3DS-re is ellátogatnak majd a mogorva madarak. Minderről a Rovio srácai számoltak be nekünk hivatalos Twitter oldalukon, ahol elárulták továbbá, hogy az összes eddig megjelent Angry Birds játékot szeretnék átportolni a kis gépezetre.
Sajnos pontos megjelenési dátumunk egyelőre nincs a témában, a kis csipogásból annyi derült csak ki, hogy valamikor még az idén megjelenhetnek a játékok erre a platformra is, feltehetően nem meglepő, digitális formátumban. Arról szintén nem érkezett semmiféle információnk, hogy a tavasszal érkező legújabb Angry Birds epizód is ellátogat-e 3DS-re, mindenesetre feltételezzük, hogy majd a már megerősített epizódok sikerén fog múlni a dolog. Kíváncsian várjuk a további részleteket!
totyak
12 éve, 10 hónapja és 2 heteJó példa ez a játék arra, hogy egyetlen telibe talált ötlet hogy tud óriási pénzeket összehozni. Állítom, hogy a Rovio semmi mással nem is foglalkozik, csak a madárkáknak keres új fészkeket, ahol csak lehet.