Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
A Németországban a mai nappal elkezdődött gamescom 2010 sajnos elég takaréklángon robog, ám szomorkodnunk azért nem kell, hiszen alighanem az imént érkezett meg a nap, és talán a kiállítás egyik fénypontja, avagy a Crysis 2 expóra szánt gameplay felvétele, ami színtiszta in-game jeleneteket tartalmaz. Az enyhén állejtős felvételeket a Crytek főnöke, és a projekt producere kommentálja nekünk, és bár újdonságok nem hagyják el ajkaikat, ha a brutális felvételek alatt tudunk, érdemes figyelni rájuk is.
Mindemellett a közel öt perces gameplay felvétel tisztán megmutatja, hogy a csúnyán elcsúsztatott alkotásnak az ég adta világon semmi köze nem lesz elődjéhez, a mozgóképen legalábbis nemhogy egy dzsungelt, de még egy fát sem láthatunk, ami persze nem azt jelenti, hogy rossz lesz a végeredmény, csak éppenséggel más. Ha kíváncsi vagy a Crysis 2 gamescom 2010-re szánt gameplay felvételére, erre parancsolj:
vendeg
15 éve, 10 hónapja és 1 heteBrutál jól néz ki!😮
shade
15 éve, 10 hónapja és 1 heteNagyon nem új gameplay felvétel. 😕 A beszéd az, de a jelenet már nem mai.