Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Egy játékok megjelentetésével foglalkozó kiadóról sokan úgy hiszik, hogy különböző disztribútorok és egyebek segítségével a világ minden tájára eljutnak azok a programok, amelyeket ők jelentetnek meg, de ez valamilyen szinten tévedés, hiszen hacsak egy adott területen nincsen saját irodája a cégnek, akkor az ő játékaikat más, "helybéli" irodák jelentetik meg. Így volt ez eddig a Take Two által gondozott alkotásokkal is Japánban, azonban friss bejelentéseik szerint hamarosan minden megváltozik ezen a téren.
A Take Two ugyanis egy saját főhadiszállást, egy nevükkel fémjelzett irodát nyit a keleti szigetországban, aminek következtében a jövőben minden általuk istápolt videojáték a saját kiadásukban jelenhet meg ott is, nagyobb profitot termelve ezzel a cégnek. A nyugati piac egyik fontos résztvevője természetesen nem is tétovázik sokat, első, saját nevükön megjelenő programjuk az Grand Theft Auto: Episodes from Liberty lesz, méghozzá PC-re, Xbox 360-ra és PlayStation 3-ra. Úgy látszik tehát, hogy a Japánok ismét jól jártak!