A Sotec E702A9 belsejében egy 2,8GHz-es Intel Core 2 Duo E7400 központi feldolgozó található, 2GB rendszermemóriával párosítva. A grafikus rendszeréről nem közölt adatokat a gyártó, de az adataink tárolásáról egy 500GB-os hagyományos merevlemez, és egy 4X-es Blu-ray író gondoskodik. A média rendszere között megtalálható egy dupla sávos TV tuner kártya is, amivel lehetővé válik két TV adás egyidejű rögzítése is. A beépített iPod dokkoló segítségével, könnyedén szinkronizálhatjuk az Apple hordozható eszköz tartalmát, és közvetlenül lejátszhatjuk azokat a számítógépen. A Sotec HTPC-t a Microsoft Windows Media Center Edition operációs rendszerével, egy vezeték nélküli billentyűzet és egér párossal, valamint egy multimédiás távirányítóval szállítja a gyártó. Az Onkyo több részletet nem közölt az új gépről, annyit mindenesetre elárultak, hogy a napokban fog a japán boltok polcaira kerülni 1840$ körüli áron.
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Úgy látszik, hogy napjainkra szép lassan elindul az egybeépített média PC-k lavinája, ugyanis több nagy számítógépgyártó után, a nagy múltú Onkyo is bejelentette a saját nettop rendszerét. A japán gyártó HTPC-je (Home Theater PC) Sotec márkanév alatt, E702A9 típusjelzéssel fog piacra kerülni. A frissen bemutatott termék gyakorlatilag egy monitorba épített komplett számítógép, ami a lehető legsokoldalúbb multimédiás képességekkel van felvértezve. A 21,5 inches kijelző, teljes 1080p (1920 X 1080-as) natív felbontással rendelkezik, és a keretében egy 1,3M pixeles webkamera kapott helyet.
tibit
16 éve, 10 hónapja és 2 heteHogy mi mindent ki nem találnak!😮 na meg az ára….
red
16 éve, 10 hónapja és 2 heteMár egy ideje vannak ilyenek. 😄 Az MSI is csinált hasonlót már. Mostanság nagyon felkapottak lettek.
raiden
16 éve, 10 hónapja és 2 heteSzerintem ez nagyon jó megoldás,mert sok helyet lehet vele megspórolni,mondjuk egy zsúfolt irodában..🙂
rleo
16 éve, 10 hónapja és 2 heteVazze! Ilyenek miért nem nekem jutnak az eszembe…😎😄😕
red
16 éve, 10 hónapja és 2 heteEmiatt ne bánkódj! 🙂 Rengeteg szabad 5let van még! 😉 Pl.: kombinálhatnál monitort hajszárítóval + pohártartóval! 😄 Ha +gazdagszol belőle, ne felejtsd, hogy én adtam az ötletet! 😉 😄
rleo
16 éve, 10 hónapja és 2 heteJah! 😄 Meg szabadalmaztatom az egér helyett a patkányt, vagy a hódot! 😄😄😄
red
16 éve, 10 hónapja és 2 heteNa látod! Nem kell mindjárt lemondanod a sikerekről! 😄 Megy ez neked!!! 😉 😄
rleo
16 éve, 10 hónapja és 2 hete.😄