A videó interjúban az újdonságok nem igazán mellbevágóak, hiszen az elhangzottakkal már eddig is tisztában voltunk, de Ralph uraság ezúttal sem egy üres fal előtt mormogja monológját, a háttérben egy újabb ütős mozgókép demonstrálja a Race Drive: GRID fantasztikus világát, emellett remek aláfestése a dizájner szavainak. Fókuszba ezúttal az eltérő lokációk és országok eltérő viszonyait kívánja helyezni.
Amerika, Japán, Európa, mind-mind más és más vezetési stílust követelnek a volán mögé utasított sofőröktöl. Lesznek éjszakai pályák is, amely csak hab lesz az óriási édes tortán. Úgy érzem, hogy mindenképp érdemes meglesni az legfrissebb mozgóképanyagot, hiszen eddig nem látott pályák és események villannak fel, ezáltal, még ha csak egy lehelletnyit is, de közelebb kerülünk hozzá. Nagyon várjuk, nagyon kívánjuk. Ralph, Tiéd a szó!
richie8
12 éve, 6 hónapja és 5 órájaÁllat ez a GRID sorozat, az elsővel nagyon sokat játszottam. A második már kicsit másabb, nehezebb is, de jól sikerült 🙂