Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az Unknown 9: Awakeninget fejlesztő Reflector Entertainment elbocsátásokat szenvedett el, több volt alkalmazott a közösségi médiában megerősítette, hogy már nem dolgozik a cégnél, főleg művészeti, marketing, narratív és minőségbiztosítási terület az érintett. Anna Karina Bermudez, a projekt egykori narratív és játéktervezője a LinkedInen azt írta, hogy őt is érintették a Reflector Entertainmentnél történt elbocsátások. Manou Deneuvel, a projekt egykori márkaigazgatója sincs már ott, ő is annyit közölt, hogy érintették a kirúgások és azonnali hatállyal új állást keres.
A Reflector megerősítette, hogy a teljes munkaerő 18 százalékát küldték el, de ez a döntés olyan embereket érintett, „akiket nem olyan szerepkörökbe osztottak be, amelyeket aktív projektjeik igényelnek.” A Reflector kiemelte, hogy az elbocsátások nem a „kereskedelmi siker vagy külső nyomás” következményei, hanem inkább a gyártási ciklusok változása.
Bármi is legyen az indoklás, a stúdió debütáló játéka alig egy hónapja jelent meg és jelenleg mindössze 74 felhasználói értékelése van a Steamen, ami arra utal, hogy nem fogyott különösebben jól. A Metacritic oldalán 233 felhasználói vélemény átlaga 1,6, a kritikusoknál 59 ponton van, mi a Game Channelen 6-osra értékeltük.
fighterlaci
1 éve, 1 hónapja és 3 heteHát, szar lett, nem meglepő.
hentes
1 éve, 1 hónapja és 3 heteBaromi nagy bukás a játék. Lehet ezt magyarázni bárhogy, de ha sikeres lett volna, nyilván most nem ez történne.
patrik94
1 éve, 1 hónapja és 3 hetePersze, nem azért mert szar lett a game…. persze… 😄