Aki esetleg nem ismerné, a Comodo Internet Security egy a Microsoft Windows operációs rendszerek alá fejlesztett ingyenes biztonsági csomag, ami többrétegű védelemmel képes felvértezni a számítógépeket.
A mostani 6.2.282872.2847-es kiadás természetesen átesett az immár kötelezőnek titulálható hibajavítási rituálén is, így például a hálózaton megosztott állományoknál, a virtualizációnál jelentkező kompatibilitási, valamint a Cleaning Essentials programnál felbukkanó bugokkal is sikeresen leszámoltak a fejlesztők.
Az újdonságok listáján többek között az "Advanced View" nézettel kiegészített főképernyőt köszönthetjük, de a felhozatalban megtalálható még az új keresés funkció, illetve a teljesen virtualizált auto-sandbox modul is. A Comodo Internet Security legfrissebb kiadása már letölthető erre a linkre kattintva.