3 hozzászólás
  1. santonio

    9 éve, 7 hónapja és 3 hete

    Elég ijesztő, nem értem miért nem lett sikeres. Mondjuk lehet hogy azért mert pl én is most hallok róla először! 😄

  2. mordorer

    9 éve, 7 hónapja és 3 hete

    Olyan kis gagyi grafikája van de legalább ijesztő. Az is valami.

  3. totyak

    9 éve, 7 hónapja és 3 hete

    Kevés volt neki a reklám, gondolom azért nem lett túl felkapott. Én pl. nem is emlékszem, hogy olvastam volna róla valamikor is.