Elég ijesztő, nem értem miért nem lett sikeres. Mondjuk lehet hogy azért mert pl én is most hallok róla először! 😄
Olyan kis gagyi grafikája van de legalább ijesztő. Az is valami.
Kevés volt neki a reklám, gondolom azért nem lett túl felkapott. Én pl. nem is emlékszem, hogy olvastam volna róla valamikor is.
santonio
9 éve, 7 hónapja és 3 heteElég ijesztő, nem értem miért nem lett sikeres. Mondjuk lehet hogy azért mert pl én is most hallok róla először! 😄
mordorer
9 éve, 7 hónapja és 3 heteOlyan kis gagyi grafikája van de legalább ijesztő. Az is valami.
totyak
9 éve, 7 hónapja és 3 heteKevés volt neki a reklám, gondolom azért nem lett túl felkapott. Én pl. nem is emlékszem, hogy olvastam volna róla valamikor is.