4 hozzászólás
  1. kpal

    10 éve, 2 hónapja és 1 hete

    Finom game lesz 😮 🙂

  2. ravor

    10 éve, 2 hónapja és 1 hete

    Tök jó, csak kár, hogy egy szót se értettem belőle 😄

  3. 5t3v3nk3

    10 éve, 2 hónapja és 1 hete

    Sose értettem hogy miért ilyen a grafika.. A Naruto széria is ez a stílus mégis ezerszer animésebb részletesebb….. Az anime betéteket meg sorozatban akarom látni!!!! 😄 😄

  4. totyak

    10 éve, 2 hónapja és 1 hete

    Sajnálom, hogy PS3-ra már csak ezek a számomra érdektelen japán csodák jönnek. Lehetne arra a konzolra még bőven kiadni játékokat.