Finom game lesz 😮 🙂
Tök jó, csak kár, hogy egy szót se értettem belőle 😄
Sose értettem hogy miért ilyen a grafika.. A Naruto széria is ez a stílus mégis ezerszer animésebb részletesebb….. Az anime betéteket meg sorozatban akarom látni!!!! 😄 😄
Sajnálom, hogy PS3-ra már csak ezek a számomra érdektelen japán csodák jönnek. Lehetne arra a konzolra még bőven kiadni játékokat.
kpal
10 éve, 2 hónapja és 1 heteFinom game lesz 😮 🙂
ravor
10 éve, 2 hónapja és 1 heteTök jó, csak kár, hogy egy szót se értettem belőle 😄
5t3v3nk3
10 éve, 2 hónapja és 1 heteSose értettem hogy miért ilyen a grafika.. A Naruto széria is ez a stílus mégis ezerszer animésebb részletesebb….. Az anime betéteket meg sorozatban akarom látni!!!! 😄 😄
totyak
10 éve, 2 hónapja és 1 heteSajnálom, hogy PS3-ra már csak ezek a számomra érdektelen japán csodák jönnek. Lehetne arra a konzolra még bőven kiadni játékokat.