Állati szép lesz ,még pár percet néztem volna úgy a várost mozgás közben.
Ez ahogy kinéz, az durva. De mivel Ubisoft, a végeredményben egyáltalán nem bízom.
Remélem semmi se változik a játékban mert eddig nagyon de nagyon tetszetős a játék!
Hát nem tudom, én korábban szebbnek láttam. A gameplay meg erre a videóra erős túlzás. A menüket nézhetjük percekig.
kpal
10 éve, 7 hónapja és 1 heteÁllati szép lesz ,még pár percet néztem volna úgy a várost mozgás közben.
eltohn
10 éve, 7 hónapja és 1 heteEz ahogy kinéz, az durva. De mivel Ubisoft, a végeredményben egyáltalán nem bízom.
warriorautobot
10 éve, 7 hónapja és 1 heteRemélem semmi se változik a játékban mert eddig nagyon de nagyon tetszetős a játék!
totyak
10 éve, 7 hónapja és 1 heteHát nem tudom, én korábban szebbnek láttam. A gameplay meg erre a videóra erős túlzás. A menüket nézhetjük percekig.