4 hozzászólás
  1. kpal

    10 éve, 7 hónapja és 1 hete

    Állati szép lesz ,még pár percet néztem volna úgy a várost mozgás közben.

  2. eltohn

    10 éve, 7 hónapja és 1 hete

    Ez ahogy kinéz, az durva. De mivel Ubisoft, a végeredményben egyáltalán nem bízom.

  3. warriorautobot

    10 éve, 7 hónapja és 1 hete

    Remélem semmi se változik a játékban mert eddig nagyon de nagyon tetszetős a játék!

  4. totyak

    10 éve, 7 hónapja és 1 hete

    Hát nem tudom, én korábban szebbnek láttam. A gameplay meg erre a videóra erős túlzás. A menüket nézhetjük percekig.