Érdekes látványvilága van, WiiU-n szoktak ilyenek lenni inkább.
Tetszik, elég monumentálisra sikerült az a csata!
Ez a tipikus egynek jó…
zender
11 éve, 5 hónapja és 7 órájaÉrdekes látványvilága van, WiiU-n szoktak ilyenek lenni inkább.
golem
11 éve, 5 hónapja és 6 órájaTetszik, elég monumentálisra sikerült az a csata!
mordorer
11 éve, 5 hónapja és 4 órájaEz a tipikus egynek jó…