3 hozzászólás
  1. zender

    11 éve, 5 hónapja és 5 órája

    Érdekes látványvilága van, WiiU-n szoktak ilyenek lenni inkább.

  2. golem

    11 éve, 5 hónapja és 5 órája

    Tetszik, elég monumentálisra sikerült az a csata!

  3. mordorer

    11 éve, 5 hónapja és 3 órája

    Ez a tipikus egynek jó…