5 hozzászólás
  1. kpal

    11 éve, 3 hónapja és 1 hete

    félkész játék ezek szerint.

  2. supermanvsbatman

    11 éve, 3 hónapja és 1 hete

    szép legyen játék 😄

  3. warriorautobot

    11 éve, 3 hónapja és 1 hete

    Nagyon város játék!

  4. totyak

    11 éve, 3 hónapja és 1 hete

    Ha sikerülne nekik valami barátságosabb gépigényt összehozni, nekem nem lenne szavam sem. Annyira rossz csak nem lesz a játékmenet.

  5. enceladus

    11 éve, 3 hónapja és 1 hete

    Az utóbbi Ubisoft játékokkal nem volt baj játékmenet terén, inkább csak a bugok és a gépigény miatt voltak olyanok amilyenek.