félkész játék ezek szerint.
szép legyen játék 😄
Nagyon város játék!
Ha sikerülne nekik valami barátságosabb gépigényt összehozni, nekem nem lenne szavam sem. Annyira rossz csak nem lesz a játékmenet.
Az utóbbi Ubisoft játékokkal nem volt baj játékmenet terén, inkább csak a bugok és a gépigény miatt voltak olyanok amilyenek.
kpal
11 éve, 3 hónapja és 1 hetefélkész játék ezek szerint.
supermanvsbatman
11 éve, 3 hónapja és 1 heteszép legyen játék 😄
warriorautobot
11 éve, 3 hónapja és 1 heteNagyon város játék!
totyak
11 éve, 3 hónapja és 1 heteHa sikerülne nekik valami barátságosabb gépigényt összehozni, nekem nem lenne szavam sem. Annyira rossz csak nem lesz a játékmenet.
enceladus
11 éve, 3 hónapja és 1 heteAz utóbbi Ubisoft játékokkal nem volt baj játékmenet terén, inkább csak a bugok és a gépigény miatt voltak olyanok amilyenek.