Ezt a gamet nagyon eltalálták. 😉
Á de király, már nagyon vártam ezt a kieget 😄
Mennyire jó már! Én is játszanék vele! 🙂
kpal
10 éve, 2 hónapja és 1 heteEzt a gamet nagyon eltalálták. 😉
ravor
10 éve, 2 hónapja és 1 heteÁ de király, már nagyon vártam ezt a kieget 😄
warriorautobot
10 éve, 2 hónapja és 1 heteMennyire jó már!
Én is játszanék vele! 🙂